Β’ ΕΘΝΙΚΗ, 3ος ΟΜΙΛΟΣ: Πρόγραμμα και αποτελέσματα

allstarbasket.gr

Δείτε όλο το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στον 3ο όμιλο της Β’ Εθνικής κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2020/21.

Μετέχουν 12 ομάδες που θα δώσουν από 22 αγώνες.

Ο πρώτος ανεβαίνει στην Α2 κατηγορία.

Ο δεύτερος θα δώσει αγώνες μπαράζ με τους δεύτερους των άλλων ομίλων ώστε να υπάρχουν οι επιλαχούσες ομάδες για να αντικαταστήσουν ομάδες της Α2 (2021/22) που θα δηλώσουν αδυναμία.

Ο τελευταίος του 3ου ομίλου υποβιβάζεται στη Γ’ Εθνική.

Ο 11ος της τελικής κατάταξης παίζει αγώνες παραμονής με τους 11ους των άλλων ομίλων.

 

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

28/10/20              17:00     ΜΕΝΤ    ΜΕΝΤ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

Αίολος Τρ.-Ιωάννινα ΣΚ 74-68

Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών 80-78

Μαχητές Πειραματικό-Ερμής Σχηματαρίου 61-72

Δόξα Λευκάδας-Ίκαροι Τρικάλων 74-63

Νίκη Βόλου-ΑΚ Χαλκίδας 73-69

2η Αγωνιστική

24/10/20              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ           ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΜΕΝΤ

25/10/20              17:00     ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

25/10/20              17:00     ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

25/10/20              17:00     ΜΠΑΡΑΣ              ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ

25/10/20              17:00     ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ       ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

25/10/20              17:00     ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ   ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3η Αγωνιστική

01/11/20              17:00     ΜΕΝΤ    ΜΕΝΤ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

01/11/20              17:00     ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ    ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

01/11/20              17:00     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ             ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

01/11/20              17:00     ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ     ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ-ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

01/11/20              17:00     ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

01/11/20              17:00     ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ   ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

4η Αγωνιστική

08/11/20              17:00     ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ -ΜΕΝΤ

08/11/20              17:00     ΜΠΑΡΑΣ              ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

08/11/20              17:00     ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ       ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

08/11/20              17:00     Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ            ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ

08/11/20              17:00     ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

08/11/20              17:00     ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

5η Αγωνιστική

15/11/20              17:00     ΜΕΝΤ    ΜΕΝΤ-ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

15/11/20              17:00     ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ    ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

15/11/20              17:00     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ             ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

15/11/20              17:00     ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ     ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

15/11/20              17:00     ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ   ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

15/11/20              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ           ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική

22/11/20              17:00     ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ       ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΕΝΤ

22/11/20              17:00     Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ            ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

22/11/20              17:00     ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

22/11/20              17:00     ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ     ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

22/11/20              17:00     ΜΠΑΡΑΣ              ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

22/11/20              17:00     ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

7η Αγωνιστική

29/11/20              17:00     ΜΕΝΤ    ΜΕΝΤ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

29/11/20              17:00     ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ    ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

29/11/20              17:00     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ             ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ

29/11/20              17:00     ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ   ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

29/11/20              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ           ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

29/11/20              17:00     ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

8η Αγωνιστική

06/12/20              17:00     ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΜΕΝΤ

06/12/20              17:00     ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ     ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ-ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

06/12/20              17:00     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ             ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

06/12/20              17:00     Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ            ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

06/12/20              17:00     ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ       ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

06/12/20              17:00     ΜΠΑΡΑΣ              ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική

13/12/20              17:00     ΜΕΝΤ    ΜΕΝΤ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ

13/12/20              17:00     ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ    ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

13/12/20              17:00     ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ   ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

13/12/20              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ           ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

13/12/20              17:00     ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

13/12/20              17:00     ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ -ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

10η Αγωνιστική

20/12/20              17:00     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ             ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΕΝΤ

20/12/20              17:00     ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ    ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

20/12/20              17:00     ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ     ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

20/12/20              17:00     ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

20/12/20              17:00     Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ            ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

20/12/20              17:00     ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ       ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

11η Αγωνιστική

10/01/21              17:00     ΜΕΝΤ    ΜΕΝΤ-ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

10/01/21              17:00     ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ   ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

10/01/21              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ           ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

10/01/21              17:00     ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ

10/01/21              17:00     ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ -ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

10/01/21              17:00     ΜΠΑΡΑΣ              ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Β’ ΓΥΡΟΣ

12η Αγωνιστική

17/01/21              17:00     ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ   ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΜΕΝΤ

17/01/21              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ           ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

17/01/21              17:00     ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

17/01/21              17:00     ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ -ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ

17/01/21              17:00     ΜΠΑΡΑΣ              ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

17/01/21              17:00     ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ       ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

13η Αγωνιστική

24/01/21              17:00     ΜΕΝΤ    ΜΕΝΤ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

24/01/21              17:00     ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ    ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝΝ

24/01/21              17:00     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ             ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

24/01/21              17:00     ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ     ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ-ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

24/01/21              17:00     ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

24/01/21              17:00     Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ            ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

14η Αγωνιστική

31/01/21              17:00     ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΜΕΝΤ

31/01/21              17:00     ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ -ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

31/01/21              17:00     ΜΠΑΡΑΣ              ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

31/01/21              17:00     ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ       ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ

31/01/21              17:00     Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ            ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

31/01/21              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ           ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

15η Αγωνιστική

07/02/21              17:00     ΜΕΝΤ    ΜΕΝΤ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

07/02/21              17:00     ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ    ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

07/02/21              17:00     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ             ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

07/02/21              17:00     ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ     ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

07/02/21              17:00     ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ   ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

07/02/21              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

16η Αγωνιστική

21/02/21              17:00     ΜΠΑΡΑΣ              ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΜΕΝΤ

21/02/21              17:00     ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ       ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

21/02/21              17:00     Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ            ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

21/02/21              17:00     ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ

21/02/21              17:00     ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

21/02/21              17:00     ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ -ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

17η Αγωνιστική

28/02/21              17:00     ΜΕΝΤ    ΜΕΝΤ-ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

28/02/21              17:00     ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ    ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

28/02/21              17:00     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ             ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

28/02/21              17:00     ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ   ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ

27/02/21              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ           ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

28/02/21              17:00     ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

18η Αγωνιστική

07/03/21              17:00     Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ            ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΜΕΝΤ

07/03/21              17:00     ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

07/03/21              17:00     ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ     ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

07/03/21              17:00     ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ -ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

07/03/21              17:00     ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ       ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

07/03/21              17:00     ΜΠΑΡΑΣ              ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

19η Αγωνιστική

21/03/21              17:00     ΜΕΝΤ    ΜΕΝΤ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

21/03/21              17:00     ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ    ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ

21/03/21              17:00     ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ   ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

21/03/21              14:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ           ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

21/03/21              17:00     ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

21/03/21              17:00     ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ -ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

20ή Αγωνιστική

04/04/21              17:00     ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ     ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ-ΜΕΝΤ

04/04/21              17:00     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ             ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

04/04/21              17:00     ΜΠΑΡΑΣ              ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

04/04/21              17:00     ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

04/04/21              17:00     Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ            ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

04/04/21              17:00     ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ       ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

21η Αγωνιστική

11/04/21              17:00     ΜΕΝΤ    ΜΕΝΤ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

11/04/21              17:00     ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ   ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

11/04/21              17:00     ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ           ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ

11/04/21              17:00     ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

11/04/21              17:00     ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ -ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

11/04/21              17:00     ΜΠΑΡΑΣ              ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

22η Αγωνιστική

25/04/21              17:00     ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ    ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΜΕΝΤ

25/04/21              17:00     ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ       ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

25/04/21              17:00     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ             ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

25/04/21              17:00     ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ     ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΠΕΥΚΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

25/04/21              17:00     ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

25/04/21              17:00     Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ            ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Πηγή

More Stories
Οι ταινίες της εβδομάδας (9/11/2017 – 15/11/2017)
%d bloggers like this: