Live Chat Πολωνία-Σαουδική Αραβία 2-0

Μουντιάλ 2022: Παρακολουθήστε ζωντανά στο Onsports την εξέλιξη του αγώνα της Πολωνίας με τη Σαουδική Αραβία.

Ενδιαφέρον παιχνίδι γίνεται στο στο «Education City Stadium» της πόλης Αλ Ραγιάν, όπου η Σαουδική Αραβία θέλει να συνεχίσει τα θαύματά της, απέναντι στην Πολωνία του Ρόμπερτ Λεβαντόφσκι.

Οι Σαουδάραβες σόκαραν τον κόσμο με τη νίκη τους επί της Αργεντινής του Μέσι. Και στόχο έχουν τη νίκη και κόντρα στην Πολωνία. Βέβαια, τα προβλήματα δεν λείπουν, καθώς ο Σαχράνι τέθηκε νοκ άουτ από τον σοκαριστικό του τραυματισμό στην πρεμιέρα, ενώ δεν υπολογίζεται ο και Σαραχίλι.

Η Πολωνία δεν εντυπωσίασε κόντρα στο Μεξικό, μένοντας στο 0-0, ενώ ο Λεβαντόφσκι δεν μπόρεσε και πάλι να σκοράρει σε ένα Μουντιάλ. Ωστόσο, πλέον θα τα δώσουν όλα οι Πολωνοί για τη νίκη, όντας πλέον υποψιασμένοι για τον αντίπαλο.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα στο Live Chat του Onsports: