Super League: Τα έδωσαν όλα, παρέμειναν χωρίς νίκη Λεβαδειακός και Αστέρας Τρίπολης

Super League: Ο ΟΦΗ ανάγκασε τον ΠΑΟΚ στη δεύτερη απώλεια του στο φετινό πρωτάθλημα, σε ένα ματς που κρίθηκε στο 12ο λεπτό των καθυστερήσεων.

Τα έδωσαν όλα, παρέμειναν χωρίς νίκη Λεβαδειακός και Αστέρας Τρίπολης
Λεβαδειακός και Αστέρας Τρίπολης έδωσαν μεγάλη μάχη, αλλά παρέμειναν στο 1-1 και χωρίς νίκη στο πρωτάθλημα.

Η ομάδα της Λιβαδειάς, μετά από τέσσερα εκτός έδρας ματς, έδωσε το πρώτο στο «σπίτι» της, ωστόσο δεν μπόρεσε ούτε τώρα να πάρει το πρώτο της «τρίποντο». Μολονότι, προηγήθηκε με γκολ του Λιάγκα στο 48ο λεπτό, ο Αστέρας Τρίπολης βρήκε απάντηση με τον Καστάνο, λίγα λεπτά αργότερα. Βέβαια, ούτε οι φιλοξενούμενοι έμειναν ικανοποιημένοι από το αποτέλεσμα, καθώς παραμένουν κι αυτοί δίχως νίκη.

Λεβαδειακός – Αστέρας Τρίπολης 1-1slgr.gr

Διαιτητής: Κωνσταντίνος Περράκης (Αθηνών)Κίτρινες: Δούμτσιος, Μπελμόντ, Κωνσταντινίδης – ΓκαρντάβσκιΛεβαδειακός (Γιάννης Ταουσιάνης): Μάρκοβιτς, Χάμοντ, Μεχία (59΄ Τσιριγώτης), Λιάγκος, Βινίσιους, Κωνσταντινίδης, Παναγιώτου (89΄ Μπαχανάκ), Μουτίνιο (69΄ Σκβάρκα), Μπελμόντ, Λούα Λούα (89΄ Ρεγκίς), Δούμτσιος (59΄ Βρακάς).Άστερας Τρίπολης (Ηρακλής Μεταξάς): Παπαδόπουλος, Καστάνιο, Τζουκάνοβιτς, Καρμόνα, Άλβαρες, Στάνκο, Ντομίν …